Kamera inspekcyjna do rur i kanałów sanitarnych

Inspekcja kanałów sanitarnych kamerą tvTen sprzęt należący do grupy systemów potocznie nazywanych popychanymi, znajduje zastosowanie przede wszystkim podczas dokonywania diagnoz usterek, które powstały w miejscach trudnodostępnych. Najczęstszym obszarem wykorzystywania tego typu urządzeń są wszelkiego rodzaju instalacje industrialne i gospodarcze, np. rury, kominy, szyby wentylacyjne i odpływy sanitarne.

Kamera inspekcyjna do kanalizacji świetnie sprawdza się przy utrzymywaniu sieci kanalizacyjnych w dobrym stanie, jednak jest również narzędziem bardzo często wykorzystywanym w branżach takich jak motoryzacja, architektonika czy prace remontowe.

Kamera inspekcyjna do kanalizacji – nasz sprzęt

Podczas naszej ponad 16-letniej obecności na rynku wielokrotnie opieraliśmy się przy realizacji powierzonych nam zadań na mobilności i uniwersalności kamer inspekcyjnych. W zależności od rodzaju zlecenia dysponujemy różnorodnym sprzętem, jednak da się spośród niego wyszczególnić dwa najpowszechniej stosowane urządzenia. Poniżej, aby umożliwić Państwu wstępne rozeznanie, omówiliśmy pokrótce ich kluczowe zastosowanie:

  • Zestaw Rovver – wykorzystywany przy większości standardowych prac związanych z przeprowadzaniem inspekcji TV kanalizacji, który w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami naszych doświadczonych pracowników, zapewnia dużą szczegółowość dokonywanej kontroli oraz umożliwia szybkie identyfikowanie przyczyn zaistniałych problemów. Zestaw Rovver wielokrotnie pomógł nam odnaleźć skuteczne sposoby eliminacji usterek, umożliwiając trwałe przywrócenie pełnej funkcjonalność wielu konstrukcji.
  • Zestaw SeeSnake – wyjątkowo skuteczny w inspekcjach TV w obrębie kanałów o trudnej dostępności i szczególnie małych średnicach rur. Zestaw SeeSnake to w dużym skrócie połączenie nowoczesnej kanalizacyjnej kamery inspekcyjnej z transmiterem, które wspólnie pozwalają na docieranie do wszelkich trudno dostępnych zakamarków sieci sanitarnej, zapewniając przy tym możliwość szczegółowej obserwacji i precyzyjnej identyfikacji źródeł problemów.

Kamera inspekcyjna do kanalizacji

Spółka BS Engineering ma na koncie realizację wielu projektów zlecanych zarówno przez wielkie firmy sanitarne, czy samorządy, jak i klientów prywatnych. Przy każdym naszym przedsięwzięciu gwarantujemy pełne dostosowanie usługi do potrzeb klienta i zapewniamy, że nasze zaplecze sprzętowe umożliwi wykonanie nawet najtrudniejszych zleceń.

Zapraszamy do kontaktu!