Jeśli są Państwo zainteresowani usługą wykonania przyłącza kanalizacyjnego w Wieluniu i okolicach, polecamy naszą ofertę. Zajmujemy się całościową realizacją projektów związanych z przyłączami i sieciami wodociągowymi, kanalizacyjnymi i gazowymi w obrębie infrastruktury miejskiej oraz zabudowy mieszkaniowej.

Przebieg współpracy

Przed rozpoczęciem prac należy zorganizować dokumentację urzędową. Pomagamy klientom już na tym poziomie realizacji, udzielając wsparcia merytorycznego podczas wypełniania formularzy koniecznych do rozpoczęcia budowy np. przyłącza kanalizacyjnego.
Po dopełnieniu wstępnych formalności i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń rozpoczynamy projekt. Jeśli posiadają już Państwo gotowe wytyczne, zajmiemy się ich wykonaniem, ale możemy również kompleksowo przygotować dokumenty projektowe. Wówczas opracujemy kosztorysy i harmonogramy dostosowane do konkretnego zlecenia. Finalnie do Państwa rąk trafi m.in. szczegółowy opis robót wraz z mapą obrazującą trasę przyłącza kanalizacyjnego. Odpowiadamy również za uzgodnienie wszystkich parametrów technicznych (np. średnica głównego wodomierza). Każde zlecenie, zarówno na przyłącza kanalizacyjne, jak i wodociągowe czy gazowe traktujemy indywidualnie, chcąc sprostać stawianym wobec nas oczekiwaniom.
Po naszej stronie znajduje się ponadto zapewnienie odpowiedniego wyposażenia i zorganizowanie zakupów materiałów budowlanych. Wykonaliśmy już wiele przyłączy kanalizacyjnych (i innych) w Wieluniu, dlatego wypracowaliśmy stałą siatkę lokalnych dostawców.
Ponadto efektywność i jakość pracy zespołów zawsze są monitorowane przez odpowiednio wykwalifikowanego specjalistę. Kierownik projektu dba o wykonanie wszystkich założeń inżynieryjnych, a także zapewnia terminowe przeprowadzenie kolejnych części zadań. Pozostaje także do Państwa dyspozycji i chętnie udziela wszelkich informacji.
W sektorze zamówień na przyłącza kanalizacyjne Wieluń jest miastem zrzeszającym kilka firm specjalizujących się w podobnym zakresie. Jednak decydując się na naszą ofertę, macie Państwo pewność, że współpraca przebiegnie bez zarzutu.

Przyłącza kanalizacyjne Wieluń